Wikia


Frankrijk

In memoriam Franse rennersEdit

(Klik op de naam om meer te lezen) (-> met tabbladen)
geboorte overlijden rennersloopbaan
Emile Aaron 31-05-1888 - Vincennes

18-12-1915 - hospitaalschip “France IV”

amateur 1906-1908
Paul Adolphe 18-04-1893 - Paris XIX° 26-10-1915 - Nieuwpoort (België) onafh. 1911
Philippe Alary 21-12-1882 - Paris XV° 05-11-1914 - Sainte-Ménéhould prof 1913
Henri Alavoine 06-03-1890 - Paris 19-07-1916 - Pau prof 1909-1914
Fernand Alexandre 13-08-1892 - Nancy 29-03-1918 - Biermont amateur
Léon Altman 06-10-1891 - Paris 13-04-1918 - Ambulance 9/10 amateur
Emile Amédé 10-08-1893 - Denain 09-01-1915 - Beauséjour amateur 1913-1914
Pierre André 10-06-1893 - Bazolles 10-09-1914 - Maurupt-le-Montois amateur 1911
Gaëtan Antonucci 18-05-1891 - Paris XVII° 05-09-1915 - Habarcq amateur 1913-1914
Louis Arnaud 17-05-1889 - Gauriac 24-10-1914 - Fismes amateur
François Auclair 25-08-1893 - Droiturier 04-06-1918 - Saint-Baudry halve fond 1913-1914
Georges Barroy 15-12-1874 - Pantin 28-05-1915 - Paris XIX° prof 1909
André Batilly 02-07-1893 - Paris XX° 25-05-1915 - Moulette prof 1913
Marcel Baudon 26-06-1895 - Saint-Germain-des-Champs 30-07-1916 - Maurepas amateur 1913-1914
Albert Baylac 15-07-1886 - Bordeaux 09-06-1918 - Plessis-de-Roye amateur 1911
Emile Beaurneau 29-10-1892 - Clamecy 27-07-1916 - Douaumont amateur 1911
Emile Beguet 23-08-1890 - Beaugency 17-08-1917 - Guyencourt amatuer 1911
Emile Besnier 07-01-1889 - Versailles 31-07-1915 - Aubigny-en-Artois prof 1910
André Bizeuil 21-09-1895 - Paris IV° 06-04-1918 - Coucy-le-Château amateur
Raymond Bleuze 20-11-1897 - Paris XVII° 20-08-1918 - La Veuve amateur
Eugène Bodden 02-07-1892 - Lille 17-02-1915 - Le Mesnil-lès-Hurlus amateur 1913
Auguste Boehly 18-07-1893 - Genève (Zwitserland) 22-07-1917 - Pont-à-Mousson amateur 1911-1914
Georges Boillot 03-08-1884 - Valentigny 19-05-1916 - Vadelaincourt amateur
Gabriel Boisson 06-08-1890 - Cézac 15-10-1914 - Oulches amateur
Louis Bonino 20-03-1878 - Marseille 24-09-1918 - Marseille prof 1910-1914
Fernand Bonnet 17-02-1887 - Vienne 11-03-1916 - Verdun onafh. 1911-1914
Emile Bonnissent 21-11-1891 - Biéville 05-05-1916 - Binarville amateur
Camille Boucaud 22-07-1886 - Thiviers 06-01-1915 - Flirey

amateur (SAB)

Henri Boucault 14-04-1895 - Martigné-Ferchaud 11-10-1917 - Langemark (België) onafh. 1914
Alfred Bougaud 14-10-1892 - Paris X° 24-09-1914 - Nancy amateur
André Bougon 31-08-1891 - Arcachon 29-03-1915 - Lyon amateur
Armand Bretey 06-07-1888 - Voujeaucourt 09-08-1914 - Riedisheim onafh. 1910-1911
Georges Bronchard 21-01-1887 - Saint-Mammès 27-04-1918 - Villers-sur-Coudun prof 1906-1909
Marc Brun 14-03-1891 - Riorges 27-09-1915 - Ferme de Navarin amateur
Vincent Buisson 01-02-1890 - Marseille 25-09-1915 - Saint-Hilaire-le-Grand indé 1913
Jean Burky 00-00-1892 - Saint-Cloud 13-10-1916 - Saint-Cloud onafh. 1911-1913
Emile Busson 16-09-1891 - Rezé 09-09-1914 - Saint-Prix onafh. 1914
Georges Cadolle 24-03-1889 - Buenos Aires (Argentinë) 02-08-1916 - Cerisy-Gailly pro 1910
Marcel Capelle 26-08-1893 - Toulouse 12-12-1917 - Saint-Michel-de-Maurienne -
Albert Cartigny 14-12-1892 - Taillette 22-09-1914 - Lamorville pro 1912-1913
Ferdinand Champeau 07-07-1892 - Nevers 25-10-1917 - Vaudesson indé 1910-1913
Camille Champey 24-08-1889 - Saint-Pierre-des-Corps 14-02-1917 - Rarécourt pro 1908-1909
Marcel Chanut 01-11-1894 - Paris XII° 25-10-1916 - Rancourt amateur 1912-1914
Georges Charrié 09-08-1887 - Saint-Georges-sur-Baulche 23-09-1914 - Lironville amateur
Alexandre Chauvière 02-04-1892 - Saint-Georges-de-Montaigu 06-09-1914 - Courtaçon pro 1912-1913
Fernand Chevalier 13-04-1885 - Salmaise 04-12-1917 - Avignon amateur 1903-1911
Emile Cloix 18-02-1882 - Villapourçon 06-04-1915 - Pont-à-Mousson amateur 1910-1911
Eugène Colin 24-10-1888 - Romenay 01-09-1914 - Giriviller amateur
Léon Comès 11-02-1889 - Perpignan 16-10-1915 - Saint-Étienne-au-Temple prof 1908-1914
Louis Constant * ?? ?? prof 1909 (T.d.F.)
Philippe Cordier 17-06-1888 - Narbonne 22-08-1914 - Lunéville prof 1909
Georges Cornil 07-04-1891 - Paris IX° 26-09-1914 - Dampierre onafhankelijke
René Cottrel

18-07-1885 - Saint-Ouen

05-11-1916 - Vaux-devant-Damploup

prof 1914
René Couderc 08-02-1888 - Ablancourt 18-11-1914 - Bois de Gruerie amateur
Emile Coulonge 17-03-1893 - Belfort 20-04-1917 - Cazeaux onafh. 1913
Achille Courjoux 17-09-1883 - Blois 26-10-1914 - Forêt d'Argonne amateur 1911
André Couzinet 08-10-1894 - Bourg 06-07-1915 - Nancy amateur
Eugène Crépon 09-05-1884 - Sens 18-09-1916 - Combles amateur 1902-1904
Edouard Dartigue 07-11-1877 - Urt 21-02-1918 - Boucau prof 1903-1905
Henri Darville 29-12-1894 - Romans 23-03-1915 - Saint-Pol-sur-Ternoise onafhankelijke
Marceau Daudet 23-07-1889 - Toulouse 02-10-1914 - Oppy prof 1913
Marcel Daum 03-02-1889 - Paris X° 11-05-1915 - Carency amateur
Abel David 09-10-1886 - Beaugency 01-05-1917 - Cauroy-lès-Hermonville amateur
Maurice Dejoie 01-11-1890 - Aubervilliers 02-11-1915 - Moudros (Griekenland) prof 1914
René Delaunay 09-01-1895 - Reims 03-09-1917 - Lichtervelde (België) amateur
Jean Delorier 13-08-1893 - Arès 19-07-1915 - Bruyères amateur
Albert Delrieu 25-11-1886 - Paris XVI° 20-03-1916 - Pau prof 1914
André Derode 02-08-1893 - Vermenton 12-03-1918 - Sauvagnong amateur 1911-1913
Georges Deschamps 13-07-1877 - Rennes 12-12-1918 - Paris VI° prof 1895-1898
Raymond Didier 23-09-1891 - Foulain 08-04-1915 - Bois-le-Prêtre prof 1908-1911
Christian Doussard 25-12-1895 - Angers 03-12-1914 - Zillebeke (België) amateur
Henri Dumas 02-04-1888 - Bordeaux 27-09-1914 - Paissy onafh. 1914
Fernand Dupèché 15-12-1890 - Joux-la-Ville 18-11-1914 - Bar-le-Duc amateur 1911
Léon Dupont 10-05-1893 - Saint-Martin-Lacaussade 29-08-1914 - Origny-Sainte-Benoite amateur (USB)
Albert Dupoux 24-05-1890 - Paris XII° 16-12-1916 - Bezonvaux amateur (CASG)
Emile Engel 05-04-1889 - Colombes 10-09-1914 - Maurupt-le-Montois prof 1910-1914
Georges Espeilhac 21-01-1891 - Toulouse 27-05-1917 - Moronvilliers amateur
Gaston Espinas 08-04-1892 - Biozat 04-09-1916 - Berny-en-Santerre prof 1914
René Etien 28-06-1888 - Saint-Jean-d'Angély 06-05-1915 - Gallipoli (Turkije) prof 1912
Ferdinand Faucher 10-12-1874 - Chambley 25-08-1914 - Courbesseaux amateur 1895
Emmanuel Fillon 19-01-1886 - Philippeville (Algerije) 19-06-1916 - Verdun amateur
Camille Fily 13-05-1887 - Preuilly-sur-Claise 11-05-1918 - Kemmel (België) prof 1904-1905
René Finon 23-11-1890 - Bellechaune 03-12-1914 - Boureuilles amateur 1911
Léon Flameng 30-04-1877 - Paris 02-01-1917 - Eve O.S. 1896
Auguste Fleurot 20-12-1886 - Poncey-sur-l'Ignon 19-07-1918 - Bern (Zwitserland) amateur
Jules Fleutot ??-02-1895 - Dijon 07-02-1916 - Troyes ?
Auguste Fossier 28-07-1873 - Pontfaverger 31-05-1915 - Paris X° piste (voor 1900)
Marcelin Frabel 16-06-1894 - Molières 09-02-1915 - Suippe ?
Emile Friol 06-03-1881 - Tain-l'Hermitage 16-11-1916 - Amiens prof 1904-1914
Louis Gardent 18-08-1878 - Auris-en-Oisans 10-12-1917 - Saint-Robert prof 1907-1909
Jean Garini 09-08-1884 - Paris XX° 28-12-1914 - Paris V° prof 1913
Auguste Garnier *  ?? ?? prof 1914 (T.d.F.)
Roland Garros 06-10-1888 - Saint-Denis (Réunion) 05-10-1918 - Vouziers amateur 1905-1907
Julien Gautier 13-07-1885 - Vitré 10-06-1917 - Vailly prof 1912-1914
Maurice Gautier 09-03-1890 - Grande-Couronne 11-05-1915 - Pontavert prof 1912
Paul Gavillet 29-06-1890 - Paris IV° 16-04-1917 - Lunéville corporatief
Joseph Geiger 07-01-1894 - Dijon 26-09-1915 - Neuville-Saint-Vaast amateur
Auguste Géraud 06-01-1885 - Bordeaux 20-08-1914 - Viviers amateur
Georges Ginisty 22-05-1887 - Paris IX° 29-09-1914 - Maricourt amateur
Paul Gombault 29-04-1886 - Reims 31-07-1916 - Le Crotoy prof 1909
Max Gouman 06-10-1890 - Paris VIII° 14-04-1917 - Joigny onafh. 1912
Albert Grandblaise 17-05-1887 - Bonvillet 16-06-1915 - Aix-Noulette amateur
Marcel Grandgeorge 09-07-1892 - Nancy 23-09-1918 - Autun amateur 1912-1913
Francis Guérin 10-06-1884 - Rennes 26-09-1916 - Bois-Labbé amateur
Louis Guérin 26-11-1886 - Paris XVI° 01-10-1915 - Vandeuil amateur 1907-1909
Maurice Guibert 28-12-1888 - Saint-Donat 05-04-1915 - Flirey amateur 1912-1914
Ernest Haillotte 01-07-1887 - Allamps 27-02-1916 - Fleury prof 1908
Georges Havard 10-01-1890 - Rennes 29-08-1914 - Audigny prof 1911
Victor Havard 19-09-1895 - Cormeilles 08-04-1916 - Vadelaincourt onafh. 1914
Edmond Héliot 05-11-1878 - Confolens 05-10-1914 - Armancourt prof 1910
Adrien Héloin 27-06-1889 - Vervins 13-01-1915 - Bucy-le-Long prof 1910
Franck Henry 05-10-1892 - Landerneau 09-11-1914 - Courcelles-sur-Vesles onafh. 1913-1914
Emile Hervé 09-11-1885 - Montbizot 21-09-1917  - Lagny-le-Sec amateur 1909-1913
Charles Hoenig 23-08-1892 - Bellefond 28-12-1914 - Bois Brulé amateur
Valentin Hommey 14-09-1885 - Paris X° 16-02-1915 - Chauny prof 1909-1913
Lucien Houitte 11-12-1897 – Combourg 11-01-1918 - Châlons-sur-Marne onafh. 1914
Léon Hourlier 16-09-1885 - Reims 16-10-1915 - Saint-Étienne-au-Temple prof 1908-1914
Marc Hubert 02-12-1893 – Vincennes 26-09-1917 - Fleury-sur-Aire amateur 1912-1913
Théo Jaeger 21-06-1893 - Paris XIII° 29-12-1914 - Pont-à-Mousson onafh. 1914
Pierre Jauzin 18-04-1889 - Paris VI° 10-09-1914 - Maurupt-le-Montois amateur
François Julien 19-05-1890 - Marseille 06-10-1916 - Pau onafh. 1910-1911
Alphonse Kittler 18-03-1892 - Boussières 20-06-1916 - Verdun amateur 1911-1913
Louis Kugener 06-03-1892 - Reims 09-10-1915 - Pertes-lès-Hurlus amateur 1911-1913
Emile Lachaise 13-10-1880 - Lyon II° 25-09-1915 - Tahure prof 1909-1914
Raymond Lacot 01-03-1884 - Chassemy 26-02-1915 - Verdun prof 1908-1911
François Lafourcade 08-11-1881 - Lahontan 10-08-1917 - Eu prof 1906-1912
Octave Lapize 24-10-1887 - Montrouge 14-07-1917 - Toul prof 1909-1914
François Lauprêtre 29-12-1890 - Mâcon 21-06-1915 - Gallipoli (Turkije) amateur 1911
Louis Laurent 28-02-1890 - Nièvre 20-10-1914 - Appremont-la-Forêt amateur 1911
Arthur Laye 24-03-1885 - Neuvy-en-Dunois 30-09-1914 - Noyon prof 1906
Francis Le Bars 28-09-1889 - Morlaix 06-10-1914 - Arras prof 1909
Charles Leberge 26-08-1897 - Saint-Servan-sur-Mer 01-06-1918 - Mourmelon-le-Petit onafh. 1914
Lucien Léché 19-10-1892 - Pessac 03-04-1915 - Salvange amateur
Louis Lecuona 13-11-1884 - Paris VI° 08-01-1915 - Linguet prof 1904
Yves Le Goff 10-04-1888 - Maël-Pestivien 06-02-1915 - La Harazée onaf. 1911
Eugène Leonard * ?? ??

prof 1914 (T.d.F)

Jean Le Sourn 15-08-1895 - Guern 24-04-1918 - Hangard-en-Santerre onafh. 1913
Albert Luchtmeyer 29-04-1880 - Saint-Etienne 13-10-1914 - Vaux-lès-Palameix amateur 1899-1900
Georges Lutz 03-11-1884 - Paris XVIII° 31-01-1915 - Bar-le-Duc amateur 1907-1911
Emile Maitrot 02-07-1882 - Meurville 14-09-1916 - Lihons amateur 1901
Jules Manina 17-05-1890 - Cannes 14-03-1915 - Vienne-le-Château prof 1910-1911
François Marcastel 23-02-1883 - Le Nayrac 06-11-1914 - Hannover (Duitsland) prof 1904
André Marguet 07-11-1891 – La Chaussée-sur-Marne 05-08-1918 – Champfleury (Marne) indé 1910-1911
Gabriel Mathonat

01-04-1883 - Auxerre

22-08-1914 - Ville-Houdlémont

prof 1907-1910

Georges Mathonat 01-10-1893  Auxerre 08-11-1918 - Auxerre amateur 1911
Henri Mauduit 21-08-1891 - Saint-Jean-de-la-Ruelle 09-09-1917 - Osches amateur
Anselme Mazan 16-11-1883 - Plessé 06-06-1915 - Quennevières prof 1907
Raoul Ménage 28-11-1894 - Bourg-sur-Gironde 27-04-1915 - Ieper (België) amateur
Jean Mézière 24-10-1886 - Champagné 22-08-1914 - Robelmont (België) prof 1909
Jules Michaud 04-04-1891 - Frontenard 10-08-1915 - Ailly amateur 1911
Joanny Michel 28-01-1889 - Baron 04-05-1917 - Cauroy-lès-Hermonville prof 1909
René Michel 15-12-1892 - Paris VI°

25-09-1915 - Vienne-le-Château

onafhankelijke
Victor Millagou 10-07-1891 - Coursan 18-08-1914 - Loudrefing

amateur 1912

Raymond Mirigay 06-08-1896 - Paris XI° 10-08-1917 - Fayet amateur 1916
Marceau Narcy 04-12-1890 - Coinces 11-09-1914 - Romagne-sous-Montfaucon prof 1906-1910
Samuel Nazereau 25-12-1893 - Bourg-sur-Gironde 09-02-1915 - Beaulne amateur
Georges Neurouth 24-09-1881 - Paris XI° 06-09-1914 - Barcy O.S. 1900
Lucien Neveu 21-05-1882 - Saint-Colombe 12-06-1918 - Saint-Rémy amateur 1911
Albert Niepceron 15-08-1883 - Semblançay 23-10-1918 - Coulommiers prof 1903-1904
Anselme Noël 22-01-1888 - Campugnan 28-08-1914 - Marly amateur
Octave Noël 06-08-1886 - Flins-sur-Seine 24-08-1915 - Neuville-Saint-Vaast pro 1907-1911
Paul Nusbaum 10-09-1890 - Fesches-le-Châtel 10-08-1922 - Cerfontaine amateur 1906-1909
Eugène Olivier 13-01-1893 - Condac 23-05-1915 - Châteauroux onafhankelijke
Georges Parent 15-09-1885 - Tresserve 22-10-1918 - Saint-Germain-en-Laye prof 1907-1914
Georges Paumier 12-12-1894 – Neuilly-sur-Seine 12-04

-1918 - Wiencourt

amateur/pro
Alphonse Payet 27-09-1891 - Lyon III° 24-10-1917 - Le Plessis-Belleville prof / onafh.
Alphonse Péguet 29-04-1887 - Saint-Yan 30-07-1918 - Romigny amateur 1911
Jean Pélissier 27-06-1892 - Paris XVIII° 11-03-1915 - Sainte-Menehould amateur
Armand Périn 22-12-1882 - Paris XVII° 25-10-1916 - Douaumont prof 1903, 1908
Jean Perréard 25-01-1883 - Reignier 05-10-1914 - Lisieux prof 1906-1908
Eugène Perrin 08-03-1892 - Montceau 02-09-1916 - Bois-dez-Riez amateur 1911
Maurice Petit 09-05-1890 - Paris X° 14-10-1914 - Sillery-le-Petit prof 1909-1913
Lucien Petit-Breton 18-10-1882 - Plessé 20-12-1917 - Troyes prof 1902-1914
Anatole Peyrolle 03-07-1892 - La Réole 31-08-1914 - Crépy-en-Valois amateur
Lucien Philizot 30-06-1888 - Corbigny 00-09-1914 - Vaubécourt amateur 1909-1911
Joseph Pichegru 15-04-1878 - Pommard 22-02-1919 - Montmédy prof 1898-1900
Auguste Pierron 07-09-1884 - Montceau-les-Mines 21-11-1916 - Suhodol-Raja (Servië) prof 1913-1914
Victorin Plumauzille 08-05-1893 - Paris XIII° 09-03-1915 - Nôtre-Dame-de-Lorette indé 1914
François Poch 12-01-1880 - Leucate 06-09-1916 - Vermandovillers amateur
Léon Ponscarme 21-01-1879 - Paris XVII° 24-11-1916 - Verdun O.S. 1900
Charles Ponson 19-06-1887 - Paris XVIII° 09-03-1919 - Paris XIII° prof 1909
Arthur Pouthé 20-09-1887 - Lixy 03-09-1914 - Maixe amateur 1906-1911
Félix Preignac 28-04-1880 - Marmande 27-09-1914 -Vaux-les-Palamaix prof 1914
Charles Privas 21-12-1887 - Jarciers 22-10-1914 - Saint-Laurent-Blangy prof 1913
Pierre-M. G. Privat 26-08-1880 - Paris 19-10-1915 - Aubigny-en-Artois prof 1906-1910
Emile Quaissard 30-08-1886 - Bourg 15-04-1917 - Moronvillers prof 1910-1914
César Quien 12-09-1882 - Petite-Forêt 29-12-1914 - Veurne (België) prof 1909
Joseph Racine 18-07-1891 - Clichy 28-10-1914  - Forêt d'Argonne O.S. 1912
Pierre Raclin 16-02-1894 - Vitry-Laché 11-09-1916 - Lihons (Chaulnes) amateur 1911
Lucien Rault 24-11-1889 - Vieux-Manoir 07-06-1916 - Bar-le-Duc onafh. 1912
Frédéric Rigaux 16-07-1876 - Paris III° 04-03-1915 - Vauquois prof 1907-1909
Marcel Robert 20-07-1885 - Saint-Pierre-d'Oléron 09-08-1916 - Avocourt (Meuse) prof 1908
Henri Roodt 28-05-1893 - Pompey 02-08-1916 - Samli (Macedonië) amateur 1912
Paul Rugère 17-10-1880 - Paris VI° 19-12-1914 - Paris V° (stayer)
François Saives 09-01-1891 - Malay 20-08-1914 - Saint-Jean-de-Bassel amateur 1913
Lucien Sarrazin 05-01-1895 - Dijon 12-08-1917 - Schweighouse amateur 1913
Albert Sauvêtre 28-03-1894 - Saint-Genès-de-Blaye 19-08-1914 - Heywiller amateur
Jean Rémi Sicard 01-10-1889 - Comps  16-09-1916 - Verdun amateur
Maurice Siebenaler 10-06-1885 – Sens 12-01-1915 - Soissons amateur 1902-1911
Louis Sirugue 13-05-1893 - Esbarres 05-11-1916 - Bouchavesnes amateur 1900-1901
Pierre Souppeau 13-09-1894 - Paris XVIII° 23-04-1915 - Roucy amateur 1913
Pierre Stabat 01-01-1894 - Poissy 05-12-1918 - Metz prof 1914 (T.d.F.)
Raoul Stanislas 29-10-1888 - Périguex 05-02-1915 - Oulches amateur
Paul Stofleth 12-10-1885 - Audincourt 14-06-1915 - Sondernach onafh. 1910-1911
Victor Suzacq 07-04-1894 - Arcachon 30-09-1916 - Bras-sur-Meuse amateur
Pierre-Edouard Teyssier 09-07-1876 - Issigeac 01-08-1918 - Angoulème amateur 1901
Jean Texier 28-05-1889 - Saint-Léger-Magnazeix 23-05-1916 - Cumières-le-Mort-Homme indé 1910-1911
Marius Thé 24-09-1871 - Marseille 10-09-1915 - Saint-Pol-sur-Ternoise (gangmaker)
Auguste Thevenin 20-03-1883 - La Fermeté 30-10-1915 - Commercy amateur 1911
Albert Tournié 11-07-1891 - Saint-Vincent-de-Tyrosse 06-09-1918 - Écury-sur-Coole onafh. 1911-1914
Georges Tribouillard 22-03-1886 - Le Dignon-Mirabeau 16-03-1919 - Paris VIII° prof 1908-1914
Auguste Trousselier 30-08-1891 - Paris VIII° 26-09-1914 - Cauroy-lès-Hermonville amateur
Adrien Turon 24-03-1889 - Bordeaux 02-09-1916 - Lihons amateur
Marius Vilette 16-10-1887 - Salon-de-Provence

11-10-1916 - Bouchavesnes

prof 1907-1911
Camille Vincent 06-01-1897 - Dijon 26-05-1917 - Vaux-Varennes amateur 1912
Pierre Vugé 07-12-1889 - Paris XIX° 10-09-1918 - Thoix prof 1914
Antony Wattelier 15-05-1880 - Paris II° 31-12-1914 - Fricourt prof 1901-1913
(Klik op de naam om meer te lezen)

Onzekerheden over de rennersloopbaan
Naam geboorte overlijden Vermelding (fout?)
Lievin * ?? ??

(* geen verdere gegevens)

Mémoire des hommes Mémoire des hommes

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.